O mnie

Mieszkamy w miejscu zwanym Orzechowym Zakątkiem.

            W moim domu zawsze były zwierzęta, zarówno te małe jaki i te zdecydowanie większe. Moim marzeniem zawsze było mieć w domu małego pieska i to marzenie się spełniło w 2015 roku kiedy w naszym domu zawitała malutka Rinka – suczka rasy maltańczyk. Rinka szybko stała się przysłowiowym” oczkiem w głowie” wszystkich domowników.

Zakochałam w tej rasie. Wspólnie zdobywałyśmy doświadczenie wystawowe, a Ja umiejętności groomerskie. Na początku roku Moja suczka pierwszy raz została mamą .Na świat przyszły dwa przecudne pieski i tak oto powstała moja hodowla, która jest typowo domowa przez co psy nie są izolowane od codziennego życia co ma to dobry wpływ na ich psychikę i socjalizację zarówno dorosłych jak i ich potomstwa .Pieski mają do dyspozycji duży dom z ogrodem. Hodowla zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce i Międzynarodowej Federacji Kynologicznej, co powoduje, że wszystkie urodzone u Mnie szczenięta uzyskują prawdziwe rodowody potwierdzające ich pochodzenie.

Kocham wszystkie swoje pieski i mam do nich wielki szacunek, są członkami naszej rodziny. Obecność czworonogów dobrze wpływa na atmosferę w rodzinie, scala i wycisza ją, stwarza więcej sytuacji w których gromadzimy się razem, są to: spacery, wspólne oglądanie filmu z urokiem wtulenia się w to stworzonko, to jest cud natury i nikt kto nie ma takiego czworonożnego przyjaciela nie jest w stanie tego zrozumieć.

            Szczenięta w mojej hodowli będą zawsze pojawiały się po długich przemyśleniach i starannym dobraniu najlepszego skojarzenia, aby stworzyć jak najlepszych przedstawicieli  rasy.

 Serdecznie zapraszam do uczestniczenia w życiu hodowli  przez odwiedzanie Naszej strony.